MENU

Online Randevu

Kliniğimiz her zaman yüz yüze yapılan görüşmeleri önermektedir, Online Terapi / Teleseans hizmeti sadece mecbur kaldığınız durumlarda tercih edilmelidir:

• Yüz yüze konuşmaktan çekindiğiniz durumlarda

• Şehir dışında bulunduğunuz durumlarda

• Yalnız bırakamayacağınız kişilerin olduğu durumlarda

• Merkezimize ulaşmanızın zor olacağı her durumda

Sitemizin Online Randevu bölümüne üye olduktan sonra;

• Psikiyatrist/Psikoloğunuzu seçip

• Size uygun tarih ve saati seçip • Kredi kartınız ile ödemenizi yapabilirsiniz

Online randevu sistemimiz üzerinden alacağınız randevu ile Ankara ve İstanbul kliniklerimize gelerek psikiyatristiniz/psikoloğunuz ile yüz yüze görüşebilirsiniz.


Online randevu sistemimiz üzerinden alacağınız randevu ile dünyanın neresinde olursanız olun ister bilgisayar ister cep telefonu ile psikiyatristiniz/psikoloğunuz ile sitemiz üzerinden görüntülü olarak görüşebilirsiniz.


Online randevu sistemimiz üzerinden alacağınız randevu ile dünyanın neresinde olursanız olun ister bilgisayar ister cep telefonu ile psikiyatristiniz/psikoloğunuz ile telefonla görüşebilirsiniz.

Özel randevu psikiyatrist ve psikologlarımızdan 40-60 dakika arasında değişen randevulardır. Kliniğimizde onlarca psikiyatrist ve psikolog bulunmaktadır. Seans süreleri ve ücretleri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.


Poliklinik randevusu psikiyatristlerimizden alabileceğiniz 20 dakikalık randevulardır. Bazı psikiyatristlerimizden sadece özel randevu alabilirsiniz.


Randevunuza son 24 saat kalana kadar dilediğiniz zaman ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz.


Randevunuza son 24 saat kalana kadar dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal edilen randevu ücreti üyelik hesabınızda daha sonra kullanabilmeniz için saklanacaktır.


Gizlilik ve Güvenlik

Görüşmeler Google altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Görüşme esnasında herhangi bir kayıt yapılmamaktadır. Danışan notları internet sitesinde değil kendi serverlarımızda tutulmaktadır.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart bilgileri kayıt altına alınmamaktadır. Ödeme “Akbank Sanal POS” güvencesi altında “3D Security POS” desteği ile ayrıca bilgi gizliliği sağlanarak alınmaktadır.